Помер почесний громадянин Ковеля

Помер почесний громадянин міста Ковеля, ветеран Другої світової війни, член президії міської ради ветеранів Микола Корпачов.

Чоловік пішов із життя сьогодні, 1 липня, у віці 90 років, ‒ повідомляють у прес-службі ковельської мерії.

Микола Корпачов – учасник Другої світової  війни, очолював з часу створення, з 1987 року, міську раду ветеранів війни, праці і Збройних сил, і впродовж 20-ти років є активістом ветеранського руху, членом Президії ради ветеранів.

Проводив активну роботу щодо увічнення пам’яті воїнів загиблих під час визволення Ковеля та Ковельського району від фашистських загарбників. З його ініціативи в навчальних закладах міста створено куточки бойової і трудової слави.

Протягом 15-ти років працював викладачем початкової військової підготовки у ЗОШ №7. Висококваліфікований професіонал, талановитий педагог. Його учні – фіналісти і призери республіканських і всеукраїнських ігор, чемпіони і призери міських та обласних змагань з різних видів багатоборств. Микола Іванович є одним з організаторів соціальної служби на дому, ініціаторів  створення будинку для одиноких непрацездатних громадян, колишній керівник місцевих осередків Фонду милосердя і здоров’я, Фонду Миру.

За сумлінну багаторічну працю неодноразово нагороджений Грамотами Міністерства освіти, Президії Верховної Ради СРСР, нагрудним знаком «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник народної освіти СРСР». Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, «За мужність» І та ІІ ступенів, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги», ‒ всього 26 нагород.

За вагомий внесок у вирішення важливих питань життєдіяльності територіальної громади, активну громадську позицію у грудні 2011 року Микола Іванович Корпачов був удостоєний звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

Залишити відповідь