У Луцьку скаржаться на перевізника по маршруту №23

Луцький активіст Віктор Смолярчук висловив невдоволення роботою нового перевізника на маршруті №23, який сполучає 40-ий мікрорайон та “цукровий”. Крім того це єдиний маршрут, яким мешканці 55-го мікрорайону можуть потрапити на Київський майдан, не виходячи на проспект Соборності.

Про проблему він пише у Facebook.

“Прочекавши більше ніж півгодини на зупинках міського маршруту 23 пасажири раптом взнали, що у нас змінився перевізник і з сьогоднішнього дня замість підприємця Миколи Тимощука обслуговуванням цього маршруту займається ПрАТ Луцьке АТП 10701 (керівник Олександр Тучинський)…. Раніше маршрутки в часи пік ходили з інтервалом у 10-15 хвилин і на всі зауваження були відповідні реагування підприємця”, – розповідає Смолярчук.

“Сьогодні, в перший же день обслуговування, Луцьким АТП 10701, з десяток пасажирів прочекавши… 30 хвилин запізнились на роботу та до місць свого призначення…. То тепер що, мені як в Києві необхідно виходити з дому за півтори – дві години?” – запитує він.

“…пасажири просили передати власнику маршруту, що перед тим як випускати автобус в рейс його необхідно мити. Стільки пилу, як було сьогодні в салоні ми давно не бачили. Тарас Яковлев, я й пасажири 23-го маршруту не розуміємо, з яких мотивів міською владою було змінено перевізника і якого “покращення” нам ще слід чекати”, – пише Смолярчук.

Активіст запевнив, що громадські контролюватиме якість перевезення пасажирів на 23-му маршруті та порекомендував політикам та чиновникам пересідати на маршрутки, аби ліпше розуміти проблеми містян.

 

1 коментар

  1. Kubnnimn Jhiuhoi сказав:

    Маршрут №23 дуже необхідний для мешканців міста, проте інтервал курсування маршруток за цим маршрутом складає 20 хв і більше. Багато мешканців не хочуть ризикувати часом, чекаючи на дану маршрутку так довго, боячись запізнитись на роботу. На моє переконання, необхідно збільшити кількість маршруток, а інтервал їх курсування – зменшити, так як даний маршрут дає можливість досить швидко дістатись, наприклад, із завокзального району до центру міста.

Залишити відповідь