Ковельчан закликають не збирати металобрухт на полігоні

Мешканців Ковельського району закликають не ходити по території авіаційного полігона «Повурськ».

Про це інформує Про Ковель.

За словами тимчасового виконувача обов’язків начальника авіаційного полігона «Повурськ» Олександра Левчука, на території військового об’єкта періодично організовують військові навчання: бомбометання, запуск ракет, стрільби з військового озброєння, підрив боєприпасів, що не вибухнули. Окрім того, у середині липня на полігоні відбудуться навчання із застосуванням особового складу, військової техніки та озброєння.

Тож керівник полігона розповів, що цивільним особам ходити, збирати ягоди, гриби, металобрухт на території полігона заборонено.

«Межі полігона встановлюються шлагбаумами і попереджувальними покажчиками з написами: «Небезпечно! територія полігона! Проїзд і прохід суворо заборонено! Причиною загибелі та каліцтва людей є ігнорування забороною перебування на території полігону, недопущення збору бомб, ракет, снарядів інших металевих предметів», – йдеться у повідомленні.

«Особливо хочеться попередити шукачів «дармового» металу. Нагадуємо, що у найкращому випадку такі особи можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності згідно із Законом, а в найгіршому – можуть позбавити себе  найдорожчого – життя», – наголосив Левчук.

Залишити відповідь