Світязь туристичний: коли гості б’ються за житло

На чотириденні вихідні до Світязя з’їхалося безліч охочих відпочити – через велику кількість курортників у селі кілометрові пробки та автомобільні ряди обабіч дороги, черги до магазинів та бійки за місце для проживання.

Про це інформує “Кордон”.

Туристи ще з вечора п’ятниці шукають житло. Інколи такі “пошуки” закінчувались скандалами і навіть бійками, оскільки знайти дах над головою було просто нереально. За словами місцевих жителів, місць для проживання не було й за декілька кілометрів до озера та навіть у сусідніх селах.

Кілометрові пробки утворюються через перенавантаження автомобілів, які нема де паркувати. Тому гості змушені ставити їх обабіч дороги, перешкоджаючи таким чином нормальному руху пішоходів. Зараз центральна вулиця у Світязі до дитячого табору “Чайка” схожа на вулицю великого мегаполісу.

Звісно ж, місцеві жителі не втрачають можливості заробити грошей на такому ажіотажі – ціни ростуть на все з кожним днем.  Це стосується не тільки проживання, а й продуктів харчування, послуг, домашніх смаколиків та загалом усього. Нагадаємо, що відпочинок на Шацьких озерах дорожчий, ніж у Карпатах.

Спекотна погода створює хороші умови для відпочинку, проте дуже шкодить здоров’ю туристів – “швидкі” тільки й встигають на виклики.

Вихідні тривають, чимало відпочивальників насолоджуються водою Світязя, яка освіжає та рятує від спеки.

Залишити відповідь