Луцьк: гроші для родини загиблого бійця зібрали на футболі

У Луцьку провели благодійний футбольний турнір, під час якого збирали кошти для родини загиблого 18-річного добровольця полку «Азов» Андрія Снітка.

Організували турнір 25 червня активісти Цивільного корпусу «Азов. Волинь», – повідомляє Громадське. Волинь.

У змаганнях зголосилися взяти участь 7 команд, серед них – активісти Цивільного корпусу, луцькі патрульні поліцейські та ультраси. Кожна команда мала зробити благодійний внесок у сумі 250 гривень. Усі кошти передадуть мамі загиблого Снітка.

«Сьогодні ми тут зібралися, щоб вшанувати нашого побратима, 18-річного Андрія Снітка. Він у 2014 році героїчно загинув під Іловайськом. Андрій дуже любив футбол, тому ми вирішили вшанувати його пам’ять футбольним турніром. Ми зібрали 1725 гривень, які ми передамо сім’ї Андрія. Це його прийомна мама. В них багатодітна сім’я і ці гроші їм потрібні», – заначив очільник Цивільного корпусу «Азов. Волинь» Олександр Дмитрук.

Нагадаємо – Андрій «Хома» Снітко – загиблий боєць полку «Азов». 20 серпня 2014 року Андрій разом зі своїми друзями потрапили у засідку бойовиків під час зачистки будинку. Коли хлопець побачив гранату, то накрив її своїм тілом. Таким чином «Хома» героїчно врятував життя своїм побратимам. Поховали Андрія у Маневичах, де він жив протягом останніх років.

Залишити відповідь