На Рівненщині не можуть знайти, хто підстрелив неповнолітнього волинянина

Правоохоронці Рівненщини не можуть з’ясувати, хто та з якої зброї стріляв у неповнолітнього волинянина.

Про це повідомляє видання Голосно.

Нагадаємо, за інформацією видання Район.Камінь-Каширський до медсанчастини міста Вараш Рівненської області із вогнепальним пораненням у вівторок, 14 червня, близько дев’ятої вечора доставили 16-річного жителя Камінь-Каширського району.

Підлітка поблизу мотоцикла «Viper» на лісовій дорозі між селами Озерці та Рудка Володимирецького району виявив місцевий мешканець, який викликав швидку медичну допомогу.

Слідчо-оперативна група встановила, що неповнолітній разом із трьома своїми односельчанами, які їхали власним транспортом попереду, направлявся у село Озерці до місць незаконного видобутку бурштину. Коли юнак на мотоциклі дорогою відстав від своїх товаришів, його поранили.

За частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.

«Їхав на роботу, коли ж відчув різкий біль у животі. Я впав, хотів ще подивитися, що зі мною, але не зумів. Після того більше нічого не пам’ятаю, ‒ розповідає волинянин.

Куля пошкодила старателю печінку, пройшовши наскрізь, він втратив багато крові, та прогнози хороші.

Хто стріляв у юнака поки не відомо. Не знають правоохоронці поки і того, з якої зброї стріляли, бо у лісовому масиві не знайшли ні кулі, ні гільзи.

Залишити відповідь