Ковель: подружжя вкрало «світла» на 46 тисяч

На понад 46 тисяч гривень використало подружжя з Ковеля електроенергії поза лічильником.

Махінацію виявили у січні 2016 року четверо представників Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» при обході у мікрорайоні Ковель-ІІ, ‒ пише Kowel.com.ua.

Зокрема енергетики виявили поза облікове приховане підключення проводу до кабелю живлення на горищі будинку, до якого на момент перевірки був включений водонагрівач.

За фактом склали акт, другий примірник якого вручили споживачеві. Згодом комісія філії вирішила визначити обсягу та вартість не облікованої електроенергії. Термін нарахування  – 1095 діб, тобто три роки до дня виявлення порушення, не враховуючи кількість електроенергії, облікованої за період. Загальна вартість використаної енергії складає 46 125,52 гривень.

За інформацією, боржники погасили лише частину боргу ‒ 13 838,00 гривень. Тож філія звернулася до суду з проханням стягнути з ковельчан 32 287,52 гривні та сплачений судовий збір 1 378,00 гривні.

Відповідачі в судове засідання не з’явились, але попередньо подали до суду письмову заяву, в якій просили справу розглядати за їхньої відсутності, заявили, що позовні вимоги визнають повністю та не заперечують проти їх задоволення.

Дослідивши письмові докази у справі, суд прийшов до висновку, що позов підставний та підлягає до повного задоволення.

Залишити відповідь