Діти з Волновахи відпочивають у «Ровеснику»

У дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ровесник» відбулося свято літньої школи «Ерудит».

У першій зміні табору відпочивають найерудованіші луцькі школярі, а також 20 дітей з міста Волноваха Донецької області. Усі вони і їхні педагоги дуже задоволені перебуванням у таборі та знайшли нових друзів, – повідомили у міській раді.

Заліна Арсоєва з Волновахи, яка відпочиває в таборі розповіла, що всі діти дуже задоволені, адже тут вони знайомляться, спілкуються, весело проводять час. Вона подякувала за те, що їх тут так гарно зустріли та приймають.

На свято школи “Ерудит” до дітей завітали заступник міського голови Андрій Киця, заступник начальника управління освіти міської ради Тетяна Силка, директори шкіл міста та батьки дітей, що відпочивають.

Андрій Киця привітав усіх зі святом. “У таборі склалася гарна традиція, що перша зміна, це саме зміна – “Ерудит”, для обдарованих дітей, які своїм навчанням та наполегливою працею заслужили відпочинок”, – сказав він. Андрій Киця подякував директорському корпусу, персоналу табору, вчителям вихователям, завдяки роботі яких діти мають змогу відпочивати та оздоровлюватися.

Для гостей свята діти підготували концерт. Кожен гурт табору показав номер-представлення.

Окремий номер для присутніх підготували й діти з міста Волноваха.

Директор табору Ігор Данильчук також привітав усіх присутніх та зазначив: “Ерудит” – унікальний в своєму роді, адже він є єдиним в Україні”. Він подякував міській раді, управлінню освіти та депутатам міської ради за допомогу і підтримку у функціонуванні табору “Ровесник”.

“Ми будемо сподіватися, що наступні покоління продовжуватимуть наші хороші традиції”, – сказав Ігор Данильчук.

Залишити відповідь