Володимир: суди над бійцями 51 бригади тривають

У Володимир-Волинському міському суді тривають засідання у справах бійців 51-ї окремої механізованої бригади, яким закидають самовільне залишення частини.

Про це повідомляє Буг.

Черговий суд відбувся сьогодні, 14 червня. Розпочати розгляд справи вчасно не вдалося через півторагодинне запізнення військового прокурора.

Суддя Олександр Лященко відкрив засідання зі справи Олександра Хваса, якому інкримінується самовільне залишення частини. Але через неявку свідків сторони обвинувачення та через ненадання витребуваних документів засідання перенесли.

Наступною розглядалась справа Олександра Корецького, на захист якого у статусі свідків прибули його бойові побратими. Хлопці під присягою розповіли про умови, в яких перебували після повернення зі сходу, про фізичний стан Олександра, який був поранений в АТО, але не отримав належного лікування.

Адвокат бійців Василь Нагорний сподівався, що прокурор з’явиться з клопотанням до суду про закриття справи. Адже на особистій зустрічі Генпрокурор Юрій Луценко пообіцяв сприяння у вирішенні цих наболілих питань.

Цього разу справу перенесли на 12 липня.

Залишити відповідь