Луцьк: хочуть знати, що діти з Волновахи «беруть для себе» з поїздок

Депутати міської ради вважають, що у Волновасі мають ретельніше відбирати дітей, які приїжджають відпочивати до Луцька, а також впевненні, що варто проаналізувати результати роботи з дітьми зі сходу.

Про це йшлося на бюджетній комісії у понеділок, 13 червня, ‒ пише Район.Луцьк.

Цього року до Луцька на відпочинок приїде 40 дітей з міста-побратима Волновахи. Перша зміна з 20 дітьми прибула до міста ще 9 червня. Загалом на харчування дітей обох змін потрібно виділити з міського бюджету 140 тисяч гривень.

Проте у депутатів виникли питання щодо відпочинку у місті гостей зі сходу. Зокрема Павло Данильчук розповів, що пасхальні канікули виявилися не надто приємними для сімей, які прийняли до себе волноваських дітей.

Він зауважив, що приїхали не малозабезпечені діти і не діти, які якимось чином постраждали від війни. Здебільшого вони були з заможних сімей і чекали дорогих подарунків від тих, хто їх приймав. За його словами, тоді на відпочинок гостей зі сходу витрачали гроші і лучани, які їх приймали, і міська рада, проте що почерпнули для себе діти ‒ і досі загадка.

Він зазначив, що варто поспілкуватися з владою Волновахи, аби та надалі відправляла дітей, які дійсно цього потребують.

Окрім цього Григорій Пустовіт запропонував провести анкетування серед дітей, щоб дізнатися, з яких вони сімей, та серед родин, які їх приймали.

«Якщо це проаналізуємо, то зменшимо негатив. Потрібно, щоб був ефект від того, що вони приїжджають. Ми 140 тисяч забрали у наших луцьких дітей і повинні бачити результат. Ми повинні контактувати, обмінюватися інформацією і можемо ставити певні умови», – зазначив депутат.

В результаті депутати підтримали проект-рішення про виділення грошей на оздоровлення дітей з Волновахи, але рекомендували відбирати їх ретельніше.

Залишити відповідь