Волинь: за демаркацією кордону наглядають правоохоронці

Керівники Любешівського відділення поліції ГУ НП у Волинській області взяли участь у роботі виїзної комісії із питань моніторингу демаркації ділянки українсько-білоруського держкордону.

Минулого тижня в рамках проведення місячника моніторингу державного кордону на території Дольської сільської ради відбулось комісійне обстеження ділянки українсько-білоруського кордону. У роботі комісії взяли участь керівники Любешівського відділення поліції, відділу прикордонної служби «Дольськ» Луцького прикордонного загону, Любешівської районної державної адміністрації, місцевої сільської ради та районного відділу Держгеокадастру, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

«Поліція забезпечує в межах компетенції належну охорону громадського порядку та безпеки на території Любешівського району під час демаркації українсько-білоруської ділянку державного кордону», – повідомив начальник Любешівського відділення поліції Олег Матчук.

Нагадаємо, що за інформацією Державної прикордонної служби України, у 2013 році завершився процес делімітації державного кордону з Республікою Білорусь та розпочався процес демаркації українсько-білоруської ділянки державного кордону. Лінія проходження державного кордону затверджена Договором між Україною і Республікою Білорусь про державний кордон, який набрав чинності 18 червня 2013 – після ратифікації документу білоруською стороною. Україна ратифікувала його ще 18 липня 1997-го. Наразі 404 км кордону вже винесено на місцевість та визначено місця 977 прикордонних знаків. Білоруською Стороною вже встановлено 512 прикордонних знаків.

У той же час на ділянці кордону в межах Ветлівської селищної ради Любешівського району Волинської області місцеві мешканці висловлюють незадоволення з приводу проведення демаркаційних робіт білоруською стороною. На їх думку, делімітація українсько-білоруського державного кордону була проведена неправильно. У зв’язку з цим білоруська сторона у лютому 2016 року була змушена призупинити інженерні роботи.

PM263image003 PM446image004 PM553image002 PM944image001

Залишити відповідь