У Луцьку комунальники досі долають наслідки негоди

На низці вулиць Луцька не працює частина опор освітлення – ліквідувати наслідки негоди комунальники планують протягом цього тижня.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 13 червня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Член комісії Богдан Богонос запитав, як змінюється ситуація з ремонтом електромереж у місті. Так, роботи на вулиці Заньковецької, щодо яких зверталися місцеві мешканці, депутату обіцяли виконати у квітні, але з його слів, цього досі не зробили.

Директор КП «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» Іван Кубіцький повідомив, що вперше чує про таке звернення і відповідні роботи цього тижня не заплановані. З його слів, відповідно до плану, цього тижня усуватимуть наслідки негоди, що трапилася минулого четверга. Так, повністю зникло освітлення у районі Балки – на вулицях Мазепи, Софії Ковалевської, Щусєва. Освітлення вже поновили.

Аналогічні проблеми були на вулиці Чернишевського та ще на 10 підстанціях на окремих вулицях. Попри те, що ці проблеми ліквідували, існують труднощі з освітленням на вулиці Гордіюк та ще у 20 місцях в межах Луцька – опори на вулицях Ковельській, Гнідавській (10 опор), перехресті вулиць Станіславського та Даньшина, Рівненській (до 20 опор).

Залишити відповідь