На луцьку фан-зону хочуть дати 75 тисяч із бюджету

Гроші на фан-зону до Євро-2016 на Театральному майдані у Луцьку планують виділити із міського бюджету.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 13 червня, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Членам комісії пропонували проект рішення виконкому про перерозподіл видатків бюджету міста. Зокрема, як повідомила директор департаменту фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова, 75 тисяч гривень пропонують виділити на фінансування фан-зони.

Голова комісії Павло Данильчук поцікавився, чому саме така сума передбачена, адже фан-зону начебто оплачують зі спонсорських коштів.

Заступник міського голови Юрій Моклиця пояснив, що йдеться про оплату звуку, сцени, технічного обслуговування. За кошти спонсорів оплачені ліцензія та програма. Загалом бюджет заходу становить приблизно 200 тисяч гривень. Саме ліцензія стала основною витратою, яку взяв на себе спонсор.

З його слів, спочатку планували, що фан-зона діятиме під час матчів збірної України і вартість могла становити 20-30 тисяч гривень. Однак згодом телеканал «Україна» поставив умову про показ усіх матчів, а інвестор оплатив ліцензію, своєю чергою, просячи від міськради гарантій того, що фан-зона діятиме. Таким чином, міськраді довелося виконувати зобов’язання.

Члени комісії вирішили рекомендувати виконкому погодити пропоновану зміну міського бюджету.

Залишити відповідь