Луцьк: чоловіка засудили за бійку біля заправки

6 років позбавлення волі, а також виплати з матеріальної та моральної компенсації отримав чоловік, який став учасником бійки з різаниною в Луцьку.

Події розгорталися всередині січня цього року поблизу автозаправки, що по вулиці Рівненській. Молодий чоловік зайшов в приміщення АЗС та зустрів знайомих дівчат. Люди розговорились і в цей момент на автозаправку зайшли ще кілька молодиків. Між чоловіком та хлопцями зав’язалась суперечка, а тому вони вирішили вийти на вулицю, щоб поговорити, ‒ пише ВолиньPost.

Втім, вже при виході один з молодиків хотів вдарити чоловіка по голові, проте промахнувся та отримав зустрічний удар, від якого впав на землю. Розуміючи, що конфлікт розгорається, чоловік почав тікати, адже не хотів продовжувати бійку, втім молодики почали його наздоганяти.

Дорогою він дістав розкладний ніж і хотів було налякати хуліганів, проте в ході конфлікту чоловік впав на землю, а один з нападників впав на нього та поранився. Принаймні, таку версію в суді висловив обвинувачений.

Натомість постраждалий переконаний, що підсудний його вдарив ножем навмисне.

Зрештою, Луцький міськрайонний суд визнав чоловіка винним та засудив його до 6 років позбавлення волі та зобов’язав відшкодувати постраждалому 1 315 гривень матеріальної та 15 000 гривень моральної шкоди.

Залишити відповідь