В Устилузі хочуть свою поліцію

Відділок поліції хочуть облаштувати в Устилузі у Володимир-Волинському районі. У місті, яке є центром об’єднаної громади, трапляються часті ДТП, розташований митний перехід і є проблеми зі злочинністю. Тут поки що працює лише один дільничий інспектор поліції.

Про це розповів голова Устилузької об’єднаної громади Віктор Поліщук, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, в місті вже тривалий час існують проблеми з сервісною зоною, яка не відповідає жодним стандартам. Сам митний пункт пропуску «Устилуг-Зосін» розташований у межах міста. Ще декілька років тому черги стояли просто на міських вулицях, дороги були заблоковані. І хоч сьогодні сервісна зона розташована перед містом, а прикордонники намагаються регулювати потік автомобілів, та це не зменшує у місті проблем.

Як розповідає Віктор Поліщук, в Устилузі працює один дільничий інспектор поліції, але цього не достатньо для міста, а тим більше для об’єднаної громади, яка охоплює третину Володимир-Волинського району і, практично, відтворює колишній Устилузький район.

Тому вже є домовленості з керівництвом поліції району, аби в Устилузі створили відділок.

«У Володимирі-Волинському обіцяють поки що принаймні закріпити мобільну групу з трьох працівників поліції за Устилугом, а потім тут зробити відділ. Ми, зі свого боку, маємо забезпечити людей оргтехнікою і приміщенням, що нам по силах. Єдине, що нам треба – команда від Міністра Арсена Авакова», – каже голова об’єднаної громади.

До слова, нароний депутат Ігор Гузь звернувся до Авакова з проханням створити відділ патрульної поліції у Володимирі-Волинському, який би обслуговував і 2 митниці: Ягодинську та Устилузьку, працюючи так би мовити, в трикутнику Ягодин-Володимир-Волинський-Устилуг. Наразі у відповіді від Міністра йдеться, що поки що патрульна поліція створюється у великих містах, а у менших, таких як княже місто, буде утворюватися згодом. До слова, трасу Луцьк-Устилуг патрулюють екіпажі патрульної поліції Луцька.

Крім того, додав голова Устилузької об’єднаної громади Віктор Поліщук, є потреба в створенні муніципальної поліції, яка б, серед іншого, дбала б і про підтримку благоустрою в місті. Але до цього питання планують повернутися в тому разі, якщо облаштують нову сервісну зону.

Залишити відповідь