Бійці батальйону «Донбас-Україна» отримали волинські гостинці

Луцькі волонтери передали бійцям окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна», який нині базується на Донеччині, продукти харчування, амуніцію, запаски до автомобілів та інші необхідні речі.

Волинські гостинці доставили для воїнів на передову 9 червня.

Волонтери привезли з допомогу просто на одну з позицій бійців поблизу Мар`їнки та допомогли розвантажити продукти та речі.

Волинський боєць батльйону Іван Бощук, який і сам тривалий час був волонтером та возив військовим необхідне на передову, дякує усім людям, хто долучилився до збору допомоги.

«Висловлюю велику подяку спілці ветеранців Афганстану та Григорію Павловичу, благодійнику із Києва, який передав для наших бійців маже тисячу футболок та побажав залишитися невідомим і нашим найголовнішим волонтерами – дітям із недільної школи та прихожанам церки Святого духа села Великий Омеляник та Свтілані Седун», – додав волонтер та боєць батальйону «Донбас-Україна” Дмитро Кічук.

За їх словами, зараз у військовому підрозділі є потреба у приладах та специфічній літальній та відеотехніці. Окрім того, треб ремонтувати автівки та швидкі, отримані від волонтерів. Тож при батальйоні діє благодійний фонд і усі охочі можуть допомогти, переказавши кошти на волонтерський рахунок.

Номер волонтерської картки (Приват Банк): 5168 7420 1958 4246
(Кічук Дмитро Богданович, директор БО “БФ Допомоги батальйону “Донбас”)
Через касу банку:
БО “БФ Допомоги батальйону “Донбас”
р/р: 26004056106782
Банк: ПриватБанк, Філія “КиевСити”
МФО 380775, ЄДРПОУ 39272034
Призначення платежу: “Благодійний внесок”.
З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті батальйону.

Нагадаємо, волонтери із вантажем вирушили на Схід вранці 8 червня.

Залишити відповідь