Волонтери навчатимуть прикордонників іноземним мовам

У Луцькому прикордонному загоні відбулась зустріч голови Громадської організації “Фундація розвитку громад” Романа Михальчука із заступником командира загону.

Її ініціювали представники прикордонників, які шукали можливості отримати знання з англійської та польської мов, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Проект “Мовне волонтерство” започаткували понад рік тому і впродовж цього періоду волонтери «Фундації розвитку громад» проводять у Луцьку безкоштовні мовні курси для всіх охочих: приватних осіб та організацій. За рік Фундація отримала понад 1500 анкет від охочих вивчати мови, понад 600 слухачів отримали сертифікати про завершення місячних безплатних мовних курсів.

“Прикордонники боронять наш з Вами спокій на кордонах нашої Батьківщини, мужньо виконуючи свій обов’язок і нам дуже приємно працювати як з офіцерським складом, так і з рядовими воїнами, які проявляють цікавість до навчання та підвищення своїх знань і розвиваючи свої здібності”, – каже волонтер проекту викладач Марія Пилипчук.

 

Залишити відповідь