Історія від волонтера: спецоперація «Німеччина – Україна»

Волинським волонтерам передали допомогу для армії з Німеччини.

Про це на сторінці спільноти «Волинь SOS» у Facebook написала Тетяна Должко.

Подаємо її допис без змін та правок:

«Нарешті відбулось!!!

Волонтерська спецоперація – «Німеччина – Україна» – вдалась.

Після довгих зборів коштів, пошуків потрібних речей, примірювань, прицінювань, пошуку людей, які то все привезуть в Україну, вдалось таки доставити в Україну 14 кевларових жилетів, берці, планшети, плитоноски та інші потрібні для учасників АТО речі.

Був задіяний неймовірно креативний колектив з усіх-усюд –
– в Німеччині активно працювали Aljona Rybalko Василь Дрезден Lesya Gerasimenko,
– в Україні волонтери Bogdan PtaschnikЮля ВасильеваВасильєв Микола Андрій Попик, бійці АТО Dmitriy BorodaІгор Кім.

Завдяки нашим невтомним волонтерам із Німеччини були зібрані кошти та закуплені всі ці речі для військових і передані в Україну. Окрім того Aljona Rybalko передала багато речей для сімей учасників АТО.

Завдяки бійцеві Dmitriy Boroda вдалось сконтактувати із гуртом «Гайдамаки» (особисто для мене то вершина фантастики і див у цій історії – то мій улюблений гурт), який на той час перебував у Лейпцігу з концертом – хлопці захопили з собою в Україну торби із кевларовими жилетами та планшетами.

Завдяки спортсменам велосипедистам, які теж їздили по Німеччині вдалось привезти в Україну решту вантажу.
Речі для сімей учасників АТО привезли волонтери «Серце патріота» Igor Klymchuk та доставлені для сортування Андрій Попик (до речі вже посортовані завдяки батькам учасника бойових дій Volnar Volnar).

Завдяки іще одному учаснику бойових дій Ігор Кім уже в Києві всі ті речі були зібрані та відвезені для відправки в АТО.

Ну і завершальний акорд за вмілою, терплячою Юля Васильева та іще більш терплячим Васильєв Микола, котрі все це атовське добро відправили в зону АТО для наших захисників ( Bogdan Ptaschnikкевларові жилети та плитоноски поїхали до твоїх підопічних в Селідово, Андрій Попик – планшети будуть передані твоїм підопічним бійцям найближчим часом, Dmitriy Boroda – стрічай обіцяну посилочку)», – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь