Володимир: на місці смертельної ДТП просять встановити «лежачі поліцейські»

Мешканці вулиці, на якій збили насмерть жінку у Володимирі-Волинському, просять встановити обмежувачів швидкості.

Про це інформує БУГ.

Мешканці вулиці Луцької, де 31 травня трапилася аварія, збираються підписи та звертаються до влади з проханням облаштувати обмежувачі швидкості.

Нагадаємо, автомобіль «Міцубіші», здійснюючи обгін, збив насмерть володимирчанку, яка переходила проїжджу частину поза пішохідним переходом.

До журналістів інтернет-видання «БУГ» звернувся один з мешканців Василь Стахурський. Він розповів, що на цій частині дороги ДТП трапляються часто і багато із них з летальними наслідками. Причину вбачає у тому, що на трасі нема обмежувачів «лежачих поліцейських».

«Вони ж як входять в поворот не скидають швидкості, я б сказав навіть влітають у нього, а тут відразу пішохідний перехід. Вдень ще більш-менш, а вночі постійно «літають». Тому Василь Лиховид розпочав збирати підписи, щоб покласти «лежачого поліцейського», але в міській раді сказали, що це дорога міжнародного значення і вони немають права. То нам що залишається? Чекати в чию хату знов в’їде автомобіль чи кого знов зіб’ють?» – розповів Страхульський.

На аварійну частину дороги приїхали депутати Володимир-Волинської міської ради Віра Сєргєєва, Сергій Радкевич та Леонтій Дмитрук. Зокрема депутат Радкевич зазначив, що після облаштування пішохідного переходу та заміни електроопор очікують, що на даній ділянці стане безпечніше. Хоча також депутат додає, що це допоможе лише відповідальним водіям.

Ще одну пропозицію внесла депутат Віра Сєргєєва, запропонувавши на дорожньому полотні намалювати знаки обмеження швидкості, так як це роблять у Польщі.

Однак,ця  дорога – міжнародного значення, відтак будь-які роботи щодо неї може проводити лише облавтодор.

=

=

DSCN9736-768x576

Залишити відповідь