«Нагорний не є адвокатом всієї 51 ОМБр», – емоційний допис волонтера

Волинський волонтер і юрист Василь Нагорний опублікував емоційний допис у Facebook, де відповів на звинувачення деяких учасників «Спілки воїнів АТО Волині».

Звинувачення пролунали в бік волонтера під час особистої бесіди між атошниками.

Публікуємо допис без змін та правок:

 

Не знаю чи жаба декого жме, чи комусь мало слави, чи хтось виконує чиєсь замовлення, але сьогодні невдоволені особи зі спілки АТО, яку очолює Олег Твердохліб зустрічались з Вадимом Ваврищуком, який очолює іншу обласну спілку атошників, і пред’явили ряд звинувачень з приводу моєї діяльності.

Для мене дивно, бо я не маю звички шепотітись в підворотнях, тим більше обливати когось брудом без самого «винуватця торжества». Тим більше це дивно, оскільки у свій час не погордився прийти до мене Олег Твердохліб та отець Михайло Бучак, які запропонували разом боротись за бійців… А тепер по суті звинувачень:

1. В певної особи є список бійців 51 ОМБр, які мені платили кошти. Якщо, той хто це сказав відповідає за свої слова, то завтра чекаю вас зранку в своєму офісі разом з цими бійцями, а ні то закрийте роти і не п…ть х…ню. Сволоти ви, ось звідки військовий прокурор Балакунець брав таку інформацію і розпускав плітки про мене. А з приводу розкоші, то приїжджайте в гості, я з вами, ненажерливими, поділюсь всім чим маю вдома, в банках, в офшорах.

2.Нагорний не є адвокатом всієї 51 ОМБр.

Звичайно ні, я захисник бійців АТО, і мені все одно з якої вони спілки, з якої бригади. Я ніколи не ділив бійців на належність до тієї чи іншої спілки, я ніколи не питав до якої вони належать спілки, пратії і т.п. А дітвора з 51бригади дійсно стала для мене рідною і більша частина бійців до мене зверталась. До речі, я ніколи не ліз в розборки між спілками, бо то справа самих атошників.

3.Я звинувачую в своїх постах спілку Олега Твердохліба (до речі якого поважаю і за поданням якого ще зовсім недавно був нагороджений), в тому, що люди з його спілки «рішають» питання.

Всі мої пости на місці, я нічого не приховую і не витираю- знайдіть такі слова і тицніть мені ними в обличчя. .. Я лише завжди застерігав неродивих бійців від горе-юристів, які зараз , почувши про закриття справ, «суєтяться», щоб під шумок підзаробити гроші.

4.Прозвучала фраза про «війну»…Вам мало війни? Вам треба війна між атошниками? Чи ви мене лякаєте? Що ви можете зробити? В підворотні дати по-тихому, як ті шакали, мені по голові або так само по-тихому вбити… Вже лякали і при чому люди набагато впливовіші та сильніші за вас. Бог милував до цього, буду й надалі сподіватись на його волю, бо знаю, що я правий!

Не переживайте, епопея з 51 ОМБр завершується, слави я не шукав і відбирати у вас не збираюсь, тим більше, що дуже хочу продовжити нормально адвокатську практику, щоб фінансово оклигати та журналістику, щоб розповідати про тих же бійців, бо історій знаю аж за край. Я не претендую на посади, на прихильність тієї чи іншої партії, я не йду балатуватись по 23, я принципово не є членом будь-якої спілки «атошників», бо соромлюсь цього, я не претендую на кошти, землю, які вам виділяють – тому я вам не конкурент. (Так, я є юристом обласної спілки АТО Вадима Ваврищука, який соромится, що пів року не має можливості платити мені зарплату), але приблизно таким же де-факто юристом я є ще в 10 спілках, бо практично всі райони до мене звертались).

Залишити відповідь