Військовим з аеродрому влаштували відпочинок на Світязі

На два дні гул реактивних двигунів над Луцьком затих. Авіаторам луцька влада організувала відпочинок на Шацьких озерах.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Майже тридцять військових 7-ї бригади тактичної авіації разом із командиром, полковником Миколою Коваленком та генерал-майором Олексієм Котовим приїхали до села Світязь. На в’їзді до Шацька їм влаштували теплий прийом із хлібом-сіллю та волинськими піснями, адже частина льотчиків раніше ніколи не бувала у цих краях.

До слова, оскільки авіатори – особлива категорія наших захисників, про їхню безпеку посилено дбали.

«Є льотчики, є технічний склад, які приїхали відпочити від польотів. Їх радо зустріла громада Шацького краю. Вони дуже задоволені зустріччю», – розповів заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Льотчиків гостинно приймав місцевий маєток. Персонал усіляко намагався зробити перебування гостей комфортним та цікавим. Льотчики та технічний персонал бригади мали змогу на собі відчути всі переваги відпочинку в озерному краї.

Хоч озеро Світязь – найвідоміше на Волині, а втім Шацький край може похвалитися й іншими природними багатствами. Частину з них гості могли побачити під час екскурсії околицями. Вони відвідали озеро Пісочне, зокрема, територію санаторію «Лісова пісня». Тим, хто на Волині вперше, розповідали про унікальну природу Шацьких озер, а також про легенди, пов’язані з ними.

Купальний сезон льотчики відкрили на Гряді. Оскільки туристів у цю пору ще небагато, військові могли насолодитися гарною погодою і чистою водою на порожньому пляжі.

Тим часом бригада майже у повному складі відпочивала. Хтось купався у Світязі, хтось випробовував оздоровчі чани, а хтось просто куштував смачний трав’яний чай, насолоджуючись гарними краєвидами і сонячною погодою.

Загалом усі гості лишилися задоволені відпочинком. Більшість із них пообіцяла приїхати сюди з сім’ями, адже для дітей тут – ідеальні умови і безліч розваг.

«Мені сподобалася аура доброзичливості, екологічної чистоти, природної недоторканості цього регіону. Був здивований я чистотою водної гладі озера, прозорістю води навіть на глибині. А також був здивований ставленням людей до своєї справи. Сподобався навчально-матеріальний комплекс коледжу, де навчають, перш за все, любити нашу природу, її берегти і робити її кращою», – поділився враженнями Олексій Котов.

Водночас господарі запевняють: це честь – організовувати дозвілля для людей, які захищають мирне небо над Україною.

«Ми раді прийняти хлопців. Вони заслужили на відпочинок. У нас на сьогодні льотчиків дуже мало, але авіація відновлюється. Вони літають, техніка працює, відлагоджена. Я дуже радий, що маю честь бути корисним для цих людей», – наголосив депутат Луцької міської ради Петро Нестерук.

Залишити відповідь