У холдингу «Сім’я і дім» змінився шеф-редактор

Волинський медіа-холдинг “СІД МЕДІА ГРУП”, до складу якого входить газета, кілька інтернет-видань та радіо, покинув шеф-редактор Юрій Ричук, який очолював структуру протягом двох років.

Про це пише Конкурент з посиланням на директора агенції медіа-технологій “СІД-Інформ” Людмилу Яворську.

“Зміни – то завжди страшно, але той страх якраз і заставляє всіх ставати кращими. У нашого мегакрутого холдингу “Сім’я і Дім” – новий керівник”, – написала журналістка в соцмережі.

Сам Юрій Ричук так прокоментував своє рішення: “То були круті два роки для мене. Ще ніколи я так багато не придумував, не створював, не кликав на роботу, не звільняв з роботи, не сперечався, не радився, не довіряв, не розчаровувався, не кайфував від зробленого …і не сумнівався. І то певно головне, чого мене тут, у ВолВесті навчили: сумнів – геть не причина не робити. Бо не знаєш меж своїх можливостей”.

Як повідомив тепер вже колишній шеф-редактор холдингу, він отримав пропозицію, від якої не можна відмовитися: запропонували кращі умови, цікавішу роботу.

“В моєму вчинку є велика доля вимушеності. Я мусив це зробити”, – розповідає Ричук.

Подальше своє місце працевлаштування журналіст лише частково окреслив, не повідомляючи нічого конкретного.

“Куди йду? Не хочу повністю розкривати свої карти, говорити про плани. Єдине що скажу, буду працювати з людьми, з якими працював раніше”, – повідомив екс-шеф-редактор медіа-холдингу.

Як розповів Юрій Ричук, на прощання колектив подарував йому ікону Святого Юрія Переможця та селфі-палку.

Місце керівника у медійній організації зайняв Ігор Денисевич, який до того працював виконавчим директором “СІД МЕДІА ГРУП”.

Як розповів новий очільник, основні завдання, які стоять перед ним – зберегти і примножити досягнення в газеті “Сім’я і дім”, сконцентруватися на розвитку інтернет-видання “Таблоїд Волині” та гіперлокальної інтернет-мережі rayon.in.ua.

Зі слів Денисевича, медіа-холдинг намагатиметься продовжувати розвиватися за принципом конвергентної редакції, коли різні журналісти можуть готувати новини для різних видань медійної групи.

До слова, Ігор Денисевич випускник факультету міжнародних відносин Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. Новому керівникові холдингу 26 років.

Довідково:

До медіа-холдингу “СІД МЕДІА ГРУП” входить газета “Сім’я і Дім”, інтернет-видання “Таблоїд Волині”, гіперлокальна інтернет-мережа rayon.in.ua та радіостанція “СІД FM”. Ще є журнал “Сімейний порадник” і агенція медіатехнологій “СІД ІНФОРМ”

 

Залишити відповідь