Маневичі: окружвиборчком не готовий до виборів

У роботі ОВК № 23 на Волині спостерігачі зафіксували перші труднощі та процедурні порушення

.Про це повідомили у громадянській мережі «Опора».

Активісти двічі приходив до окружної комісії в її перший день роботи (о 15.30 та 17.20), але двері кабінету, де мали б чергувати члени комісії, були зачинені. Поспілкуватися із членами ОВК йому вдалось лише наступного дня.

Зачинені двері ОВК

Заступник голови комісії Світлана Демчук зазначила, що відповідальні члени комісії цілий день 30 травня були в Маневицькій райдержадміністрації та вирішували питання щодо технічного забезпечення ОВК.

Водночас, ні 30-го, ні зранку 31-го травня питання щодо належного забезпечення окружної комісії не вирішили. Відсутні телефонний зв’язок, комп’ютери, принтер, вивіска, немає доступу до мережі Інтернет. Світлана Демчук каже, що ці питання залежать від представників влади, які з тих чи інших причин затягують процес.

У приміщенні, визначеному для роботи ОВК, наявні лише необхідні для роботи меблі, а також дошка для розміщення офіційної інформації. Проте, на дошці не зафіксовано ні витягу з протоколу ЦВК про утворення окружної виборчої комісії, ні протоколу з першого засідання ОВК, ні затвердженого графіку роботи комісії.

Дошка оголошень

Залишити відповідь