Чорна бухгалтерія Партії регіонів: реакція волинян у Facebook

Топ-темою для ЗМІ 31 травня стала публікація документів так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів. Інтенсивністю та кількістю обговорень вона навіть затьмарила перші кроки Надії Савченко у Верховній Раді.

Від преси не відстають соціальні мережі. У Facebook розгортаються обговорення щодо ефективності опублікованих списків, зокрема, в частині вивчення їх правоохоронцями. Багато мови про виборковість опублікованих списків і чи побачать українці списки повністю.

Вашій увазі найцікавіші дописи-реакції волинян у Facebook:

 

Активіст Богдан Климчук

Цікава стаття про чорну бухгалтерію і “общак” Партії Регіонів, напевно там багато буде й прізвищ з Волині. Сумніваюсь, що там прості документи і якщо НАБУ захоче злити, то витік в ЗМІ більш ніж гарантований. Запасаємось терпінням.

 

Журналіст Аріна Крапка

У когось ще є питання?

 

Активіст Геннадій Хомутінкін

Офігенно. Партія регіонів. Публікація в Українській правді. Чорна бухгалтерія. А тепер увага: наш Башкаленчик за два місяця в 2012 році отримав 696850 доларів. Як вам? Із них написано – аванс – 165000 доларів. Я теж хочу такий аванс. Дивимось публікацію і знаходимо по даті прізвище Башкаленко: 18.07.2012 р – 165000 доларів, 28.09.2012 р. – 426100 дол. та 105750 доларів.

А може варто вже питати? Не тільки Башкаленко, а і нашого Гунчика (скільки витратив на піар-акції Блока Петра Порошенка). Та в принципі можна розгорнути акції і нехай оприлюднюють, скільки вони витрачають. І ви знаєте, вже нам треба дуже серйозно питати з цих … В кожній партії є чорна бухгалтерія.

 

Журналіст Ольга Дацюк

чорна бухгалтерія партії регіонів виявилася не такою вже й сенсаційною, як очікувалося. принаймні, в цій редакції.
хіба що цікаві три пункти:
$2315 Участники митинга Украинский дом с 15 по 17 июля
$2648 Митинги с 18 по 20 Укр. Дом
$49800 Николаевская обл. пикеты
google каже, що то були мовний майдан і протести проти фальсифікації виборів. але google, звичайно, може помилятися.

 

Активіст Руслан Влодарчик

Будемо надіятися …що вибірковості не буде…
Чорна бухгалтерія партії регіонів…прізвища….дати..суми…

 

Активіст  Віктор Грисюк

“Чорна бухгалтерія” від пр це лише вершина айсбергу. Адже мільйони людей, які щороку задіяні на вибори від тієї чи іншої політичної сили, як агітатори, як спостерігачі, члени виборчих комісій, тощо, майже всі отримували готівку, яка ніде не декларується… Тому і важливо щоб в Україні був єдиний виборчий кодекс, який би діяв на всі вибори, а не на кожні вибори змінювались закони, також важливо, щоб членами комісій працювали люди на професійній основі, а не щоразу “мертві душі” від партій…

 

Нагадаємо, в опублікованих списках був один волинянин – екс-керівник осередку Партії регіонів Олександр Башкаленко.

Залишити відповідь