Волинський облавтодор виграв тендери на 70 мільйонів

У черговому тендері на утримання волинських доріг ДП «Волинський облавтодор» виграв два підряди майже на 72 мільйони гривень. Порівняно невеликі суми виграли ДП «Укрдорзв`язок» та ТзОВ «Колор С.І.М.».

Очікувана вартість закупівлі становила 90,1 мільйона гривень, – повідомляє 4 влада.

Закупівля послуг з експлуатаційного утримання доріг складалась із 6 лотів, у яких знову ж не вказано місце проведення робіт:

ЛОТИ-1

Нагадаємо, що у попередній закупівлі Служба автодоріг теж не вказала координат проведення ремонтних робіт. Активісти ГІ «За чесний тендер» оскаржують це до Міністрества економіки та Держфінінспекції України.

У Протоколі зареєстровані пропозиції від 14 учасників конкурсу.

Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів замовник відхилив пропозиції семи учасників.

Закупівля не відбулася за двома лотами.

Відповідно переможцями конкурсу стали три учасники у чотирьох лотах:

ПЕРЕМОЖЦИ_1

Найбільше коштів на утримання доріг місцевого та державного значення виграв «Волинський облавтодор» – 71,7 мільйона гривень. Минулого року на утримання доріг Волинський облавтодор виграв 52 мільйони гривень.

Нагадаємо, у минулому тендері на ремонт доріг облавтодор виграв більше 9 мільйонів гривень. Засновником облавтодору є ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

ДП «Укрдорзв`язок» стало переможцем у лоті № 5 із вартістю 297,2 тисячі гривень. Він надаватиме послуги з ремонту та обслуговування метеостанцій та інформаційних табло. Засновником цього державного підприємства є Державне агентство автомобільних доріг України.

ТзОВ «Колор С.І.М.» перемогло у лоті № 3, який передбачає нанесення дорожньої розмітки. На це витратять майже 5 мільйонів гривень.

Варто нагадати, що минулого року ТзОВ «Колор С.І.М.» фігурувало у кримінальній справі щодо розкрадання бюджетних коштів при нанесенні дорожньої розмітки у Києві. Слідчі встановили, що розмітка наносилась без додавання світлоповертальних елементів, а тому не відповідає стандартам.

Крім того, минулого року ця фірма відзначилась неякісною розміткою і у Рівному.

Залишити відповідь