Уже є «позитивні рішення» по 33 бійцях, – військовий прокурор

Військова прокуратура ухвалила позитивні рішення відносно 33 колишніх військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади.

Про це заявив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк, – повідомила прес-служба ОДА.

Силовики та губернатор обговорювали, як «позбутися синдрому 51-ї бригади».

«Поволі ситуація змінюється і в кращу сторону. Щодо тридцяти трьох військовослужбовців, котрі рахувалися у розшуку, військова прокуратура ухвалили позитивні рішення», – зауважив Олег Сенюк.

Варто нагадати, що днями генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про запровадження нового підходу до розгляду відповідних справ. Військовослужбовцям, які формально перебувають у розшуку, рекомендують з’явитися до військової прокуратури, дати письмові пояснення, на підставі яких, за умови відсутності тяжких злочинів, справи закриватимуть у наслідок зміни обставин. Одначе то не стосується дезертирства, розбоїв тощо.

На Волині відповідні заяви приймають у підрозділі гарнізону військової прокуратури та у обласному військкоматі.

«Навіщо мордувати хлопців, якщо не має явного криміналу. Але рішення мають бути конкретними щодо зрадників. Сьогодні маємо яскраві прояви синдрому 51-ї бригади. І тут нічого доброго. Насправді ж 14-те з’єднання, що постало на базі 51-ї, – одне з кращих. Буквально учора, будучи у відрядженні в Києві, мав зустріч із міністром оборони та Муженком, і вони обоє такої ж думки. Це бригаду перейменували, а люди ж перейшли. І їм потрібно говорити, що вони – одні з кращих. А тему, на превеликий жаль, використовують окремі політики та ворожі спецслужби», – зауважив губернатор Володимир Гунчик.

Залишити відповідь