У Луцьку покажуть «Середину світу»

Лучан запрошують на презентацію книжки Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» за участю перекладачки Ірини Загладько, художниці Оксани Були та літературного редактора Катерини Перконос.

Захід відбудеться у неділю, 29 травня, у книгарні «Є», – повідомили організатори.

Книжка німецького автора Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» написана для підлітків, але зацікавить і дорослих читачів, бо проблематика твору значно ширша. Цей роман – тест на толерантність і адекватність, бо тут ідеться про інакших: про Філа, який закохався в однокласника, про його відлюдькувату сестру-близнючку та про ексцентричну маму. Сім’я мешкає у занедбаному маєтку на околиці провінційного містечка і чинить опір його жителям, які вимагають бути «як усі».

«Кожен із нас носить в собі ножа», — констатує 16-річний Філ після всього, що з ним сталося. Він та його сестра-близнючка — діти наймолодшої мами, яку коли-небудь бачило провінційне, сповнене пересудів та стереотипів, містечко. Як і з будь-якими дітьми, а згодом і підлітками, з ними трапляються найрізноманітніші історії, які загартовують їхній характер та юні серця.

Цю складну і зворушливу історію можна прочитати українською завдяки Ірині Загладько, яка переклала текст. Вишукані ілюстрації, якими тішився сам Андреас Штайнгьофель на одному із закордонних книжкових ярмарків, намалювала Оксана Була, яка теж відвідає презентацію у Луцьку спільно з літературним редактором книжки Катериною Перконос.

Презентація відбудеться 29 травня о 16.00.

Page1

Залишити відповідь