Триває обшук у радника Саакашвілі

Правоохоронці проводять обшуки у службових та житлових приміщеннях екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе, який наразі є радником голови Одеської ОДА.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Генпрокуратуру.

Слідчими ГПУ спільно з працівниками СБУ проводять обшуки в рамках кримінального провадження за фактом незаконних операцій з відшкодування ПДВ посадовими особами Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках.

“Зазначені слідчі дії проводяться, у тому числі, у службових та житлових приміщеннях екс-Генконсула Грузії. За результатами проведених обшуків вилучено чорнову документацію, яка свідчить про ймовірне вчинення незаконних фінансових операцій”, – зазначили у відомстві.

У ГПУ також поінформували, що найближчою годиною Генеральний прокурор Юрій Луценко заслухає доповідь керівників слідчого підрозділу щодо підстав проведення слідчих дій, дотриманні Закону при їх проведенні та попередніх результатів.

Нагадаємо, у будівлі Одеської ОДА розпочались обшуки. Як повідомляють журналісти, такі заходи, імовірно, пов’язані із радником губернатора. Натомість в ОДА інформацію не коментують.

 

Залишити відповідь