У волинян вилучили контрафакту на мільйон гривень

Продукції на понад мільйон гривень вилучили правоохоронці на території Волині.

Загалом вилучили понад 60 тисяч пачок тютюну та 765 пляшок алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку України, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Слідчим управлінням ГУНП в Рівненській області було відкрите кримінальне провадження за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Працівники ДЗЕ та УЗЕ Рівненщини встановили, що на території Волинської області місцеві мешканці займаються оптовою та роздрібною торгівлею контрафактної тютюнової та алкогольної продукції. Більшість тютюнової продукції ввезено в Україну з території Республіки Білорусь.

Так, на території Любомльського, Ковельського, Володимир-Волинського районів поліцейські провели більше двох десятків санкціонованих обшуків. Вилучили понад 60 тисяч пачок цигарок вітчизняного та іноземного виробництва, а також 765 пляшок алкогольних напоїв українських торгових марок з підробленими марками акцизного податку України.

Вартість контрафактної продукції становить понад один мільйон гривень.

00 PM308image001 PM840image003

Залишити відповідь