Рожище: мешканці прибрали ставки

У Рожищі місцеві мешканці прибирали одне з улюблених місць відпочинку ‒ ставки «Кубані».

З лопатами, мотокосами, сокирами та граблями прибирати на толоку прийшли рибалки, активісти та педагоги НВК №4, без ініціаторів-самооборонівців теж не обійшлося, ‒ пише Район.Рожище.

«Мати в місті таку красу із каскаду ставків і не прикласти зусиль, аби привести їх в порядок – це гріш ціна нам, рожищанам. Колись це місце було облюбоване відпочивальниками, а нині всі хочуть мати з усього якусь вигоду і не мають бажання прикладати власні сили, аби навести лад. Не погано було б, якби до роботи долучилася і місцева влада. Якби з комунгоспа хтось був, то б взяли бензопилу, робота б швидше пішла. Але нічого, що зможемо сьогодні зробити, те зробимо. Звісно за день багато не встигнеш, але почистимо галявини, щоб люди могли прийти і відпочити. А там зберемося ще раз. Надіюсь, людей з кожним разом більшатиме», ‒ зазначає один з активістів.

«Я виріс в Рожищі і сорок років тут живу. Мені не однаково, що робиться в моєму місті. Хочеться не за сто кілометрів їздити на риболовлю, а тут під боком зробити порядок. Раніше, як тут було господарство, то були орендарі, вони і окультурювали. А сама громада, чомусь не виявляє великого бажання. Сюди хоча б КАМАЗ піску привезти, бо постійно діти приходять: граються, купаються. Я думаю, що згодом громада зрозуміє: все, що робиться, то на її благо», ‒ каже вчитель Родіон Воробей.

Прийшли на толоку і маленькі рожищани. Дмитрик Коваль, вже не вперше допомагає самооборонівцям, каже, це для нього найкраща робота, бо вони завжди щось добре для міста роблять.

Залишити відповідь