Луцьк: мерія шукає, кому віддати «Ротонду»

Літня естрада “Ротонда” у центральному парку Луцка десять років пустує через те, що її ніхто не хоче брати в оренду через відсутність комунікацій. Для неї наразі шукають орендаря, який погодиться зробити там всі зручності.

Про це розповіла 19 травня начальник відділу управління майном міської комунальної власності міськради Алла Грабко, – пише Конкурент.

Вона підкреслила, що орендарі постійно відмовлялися від оренди літньої естради через те, що там немає світла та каналізації.

“Ми пропонуємо дати довгострокову оренду на десять років за одну гривню в рік тому, хто згодиться зробити там всі зручності, але з умовою, що міська рада зможе теж використовувати це приміщення для проведення культурних заходів”, – сказала Алла Грабко.

Вона додала, що наразі ще немає жодного охочого взяти в оренду “Ротонду”.

Депутат Луцькради Андрій Покровський поцікавився, яке цільове призначення літньої естради.

“Ця естрада буде для того, щоб проводити там мистецькі заходи. У жодному разі там не буде бару чи кафе”, – сказала Алла Грабко.

Депутат Луцькради Борис Смаль запропонував, щоб потенційний орендар перед орендою розповів про наміри й показав програму використання “Ротонди”.

Депутати підтримали проект рішення.

 

Залишити відповідь