Луцьк заробив 2,5 мільйона на рекламі

У 2015 році комунальне підприємство «Луцькреклама» заробило до бюджету міста 2 мільйони 571 тисячу гривень.

Про це 18 травня під час засідання виконкому повідомив директор підприємства Олександр Ковальський.

За його словами, дохід підприємства за 2015 рік становив 3 мільйони 283 тисячі гривень, враховуючи навіть знижку 30%, надану підприємцям. До міського бюджету надійшло відповідно 2 мільйони 571 тисяча гривень, частину коштів також перерахували до держбюджету.

Ковальський розповів, що, згідно з розрахунками, на 2016 рік передбачено дохід у сумі 3 мільйони 680 тисяч гривень. «Вже в першому кварталі надійшло понад ніж в два рази більше грошей у бюджет, ніж 2014 року», ‒ зазначив директор «Луцькреклами».

За його совами, додатковий заробіток отримали внаслідок нарахування знижки підприємцям із лютого, а не зі січня, як минулого року. Водночас він зазначив, що іноді підприємці не сплачують за рекламу, бо трактують її як вивіски. Через прогалини у базі нормативних актів важко довести, що є вивіскою, а що вже вважається рекламою. Тому він висловив сподівання, що на найближчій сесії депутати проголосують за концепцію вивісок у місті, тож питання «відпаде».

Натомість члени виконкому поцікавилися, що робити із будинком на проспект Волі, 5, який просто рябіє рекламою. «Реклама має право стояти до закінчення договору», ‒ пояснив Ковальський, тож поки міська рада не може повпливати на її розміщення. Проте, відповідно до концепції вивісок у місті Луцьку, планують зменшити кількість реклами на цьому будинку.

Залишити відповідь