Крадіжку волинянка виправдовувала турботою про дітей

На Волині селянка не мала чим нагодувати дітей, а тому зважилась на крадіжку. Жінка поцупила в сусідки 9 сіток кукурудзи.

Про це пише ВолиньPost.

Як розповіла пізніше обвинувачена, на злочин вона пішла через складне фінансове становище в сім’ї та безвихідь. Мовляв, виховує трьох дітей. Спершу жінка просила свого кума позичити їй гроші на хліб. Однак той відмовив та запропонував їй принести йому кукурудзу. Буцімто лише тоді він дасть трохи грошей.

Відтак, селянка поцупила в сусідки 9 сіток кукурудзи, яку правоохоронці оцінили у півтори тисячі гривень.

Через крадіжку на жінку завели кримінал.

У суді вона просила пробачення у постраждалої та благала не карати її суворо. Крім того, запевнила, що вже віддала сусідці 800 гривень. Разом з тим, в суді стало відомо, що насправді в жінки 6 дітей. Троє з них вже старші, а тому їх відібрали соцслужби, а троє молодших і досі проживають з матір’ю. Співмешканець жінки деспотично поводиться зі всіма членами родини, а сім’я перебуває на обліку як неблагополучна.

Зрештою, Старовижівський райсуд засудив жінку до 1 року позбавлення волі. Оскільки ж нещодавно її за подібний злочин засудили до трьох років позбавлення волі, остаточний термін ув’язнення становить 3 роки 2 місяці.

 

Залишити відповідь