Військові назвали власну версію смерті солдата на Волині

Смерть солдата з Київщини Назара Баценка у Володимирі-Волинському не пов’язана із військовою службою.

Про це у коментарі Громадському радіо заявив командир військової частини Микола Андрощук.

Спочатку командир військової частини Микола Андрощук сказав, що не готовий коментувати ситуацію, однак зрештою все-таки розповів про свої версії щодо смерті солдата.

«Самогубство чистої води. Людина займалася, цікавилася… як це називається… переселенням душ… Тому що він з двохсот солдат був найкращим, підготовленим, ніс службу на особливому об’єкті», — пояснює Микола Андрощук, наголошуючи на тому, що інцидент ніяк не пов’язаний з військовою службою солдата.

Хлопець, за словами командира, три дні тому приїхав з відпустки. В тому приміщенні, де Назара повішеним знайшов його друг, на час трагедії більше нікого не було.

«Там двоповерхова будівля. Він сидів на першому поверсі біля входу, а цей (ред. — Назар Баценко), був на другому поверсі, в комп’ютері щось робив. Дивиться, довго нема. Піднімається, і він вже…», – заявив командир

У військовій частині Володимира-Волинського наголошують, що це – режимне приміщення, потрапити стороннім людям туди не так просто. Микола Андрощук припускає, що вчинок хлопця пов’язаний з його захопленнями філософією Ніцше.

«Батько так сказав, що він був у відпустці і захопився Ніцше. А, знаєте, Ніцше якщо читати, то в нього дуже багато негативу, який підводить до такого», — резюмує Микола Андрощук.

Наразі цей факт розслідує поліція. Також власне розслідування проводять і військові. А рідні кажуть, що завтра або, в крайньому випадку, післязавтра відбудеться похорон.

Залишити відповідь