Саганюк прокоментував звільнення посадовця, сини якого присягнули Путіну

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк прокоментував заяву на звільнення одіозного чиновника Дмитра Здіховського, сини якого служать у російській армії.

Про це інформує БУГ.

На брифінгу із журналістами, 17-го травня, Петро Саганюк прокоментував заяву на звільнення із займаної посади Дмитра Здіховського. Також нагадав про заборону збирати кошти з батьків на ремонт класів, а в разі недотримання пообіцяв приймати кардинальні міри щодо директорів.

Міський голова розповів, що вже проводили зустріч із 7 можливими кандидатам на посаду начальника міського відділу освіти. Із тих, кому пропонувалася посада – ніхто не погодився.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: МЕНІ ЗА СВОЇХ ДІТЕЙ НЕ СОРОМНО, ‒ ВОЛИНСЬКИЙ ПОСАДОВЕЦЬ ПРО СЛУЖБУ СИНІВ У ВІЙСЬКАХ РОСІЇ

«Ці проблеми, що є в сім’ї Дмитра Андрійовича це… його внутрішні проблеми. Я хотів би сказати, по-перше, я не захищаю його, не захищаю його синів, але Крим це є територія України. …Сьогодні їм їхати сюди – остаються всі там, «рвати» сім’ї? Безперечно йому самому неприємно і він сказав «я не хочу щоб на мені спекулювали та моїй сім’ї». Ці що… його там… займаються «м’ясоїдством» хай подивляться на себе: де вони були, як вони відстоювали інтерес, чому їхні діти не на Сході? Це треба трохи… більш по-людськи», – зазначив Петро Саганюк.

Також міський голова нагадав, що суворо заборонив збирати будь-які кошти на ремонт класів у школах.  Хоча не всі директори шкіл дослухалися, вже 16 травня меру повідомили. що в одній із шкіл розпочали збирати гроші. Так, Саганюк подав прохання до місцевого відділу поліції перевірити інформацію про те чи проводили збір коштів у ЗОШ №2. Якщо факт підтвердиться, то мер обіцяє вживати кардинальних заходів.

Саганюк запевнив, що на ремонт шкіл виділять із міського бюджету по 200 тисяч гривень на кожен навчальний заклад. Для садочків передбачають 100 тисяч гривень. Також на літній період заплановані і капітальні ремонти в їдальні гімназії, виділити кошти на встановлення енергозберігаючих вікон та для ЗОШ №2 продовжити ремонТ даху.

Залишити відповідь