Оприлюднили список судів над бійцями на Волині

Волинський волонтер Василь Нагорний оприлюднив перелік судів над бійцями 51-ї бригади, засідання яких триватиме цього тижня.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

Цього тижня, за словами Нагорного, відбудеться два суди щодо бійців колишньої 51-ї окремої механізованої бригади.

Зокрема 19 травня об 11.00 Володимир-Волинський міський суд розглядатиме справу «22 запорожців». Це 22 бійці, які не відкупилися від першої хвилі мобілізації.

«Пішли першими захищати нас, але випадково вижили, що, певно, не входило в плани командування. Двоє бійців повернулись інвалідами. Прокуратура вже рік намагається подати докази винуватості бійців. Слухати справу буде новий суддя Олександр Лященко, замість судді, який вийшов на пенсію», – пояснив адвокат.

А наступного дня, 20 травня, о 10.00 Апеляційний суд Волинської області у Луцьку розглядатиме справу бійця Віктора Котика.

«Вдруге Володимир-Волинський суд відмовився приймати до розгляду обвинувальний акт. Вдруге військова прокуратура подала апеляцію на таке рішення. Про Віктора Котика багато не розповідатиму: перша хвиля, 2-га протитанкова батарея 51 ОМБр, яка на підступах до міста Іловайськ розбила 26 серпня 2014 року передову колону ворога, контузія, ЗЧМТ, полон, нагорода, повернення до дому, сильний «посттравмат», переслідування військовою прокуратурою за статтею 407 Кримінального кодексу», – зазначив Нагорний.

Він закликав небайдужих підтримати хлопців.

Залишити відповідь