Волинянин подарував онкохворій дівчинці комп’ютер

Онкохвора семикласниця Марійка Ромащук, яка більшість часу проводить в обласній клініці, отримала у подарунок від нововолинця комп’ютер.

Марійка проживає у Старій Лішні Іваничівського району. Дівчинка любить навчатися, прагне здобувати нові знання. Але, на жаль, більшу частину часу проводить у стінах лікарні. Батьки неодноразово їздили з нею на обстеження до обласних лікарів. Нині Марічка спілкується з однолітками, навчається у сільській школі. Мама дівчинки щодня перебуває з донькою, навчальну програму допомагають освоїти вчителі, ‒ пише Буг.

Щоб полегшити дитині навчальний процес, журналісти «БУГу» звернулися до небайдужих з проханням подарувати дитині комп’ютер.

Так, на прохання відгукнувся житель Нововолинська, який зараз перебуває в Польщі. У коментарі він написав, що готовий віддати свій комп’ютер. Небайдужий читач та його дружина не захотіли називати своє прізвище.

Комп’ютер у Стару Лішню відвезли журналісти. Марічка зараз перебуває на лікуванні у Луцьку, тому презент передали її татові.

Залишити відповідь