У Луцьку зміниться головний комунальник

За результатами конкурсу вакантне місце на посаду директора “Луцьксвітла” займе нинішній директор департаменту ЖКГ міськради Іван Кубіцький.

Про це розповів перший заступник міського голови Тарас Яковлев, – пише Конкурент.

За словами Тараса Яковлева, два тижні тому міська рада проводила конкурс на заміщення вакантної посади директора КП “Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло”. Іван Кубіцький написав заяву на участь у конкурсі. Варто зазначити, що нинішній директор департаменту ЖКГ був єдиним учасником конкурсу, оскільки більше ніхто заявок на участь не подав.

Конкурсна комісія погодила його кандидатуру й рекомендувала на посаду директора “Луцьксвітла”.

“Якщо Іван Кубіцький, перебуваючи у відпустці, ще не передумав, то одразу після її завершення вийде на роботу і напише заяву на звільнення та заяву на призначення. Міський голова, на підставі наших рекомендацій, призначить його директором”,– пояснив Тарас Яковлев.

Також він додав, що на місце директора департаменту ЖКГ конкурс проводити не будуть, а виберуть керівника з оточення працівників, які там працюють.

“Найімовірніше, цю посаду обійме теперішній начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Юрій Крась, який є молодим, має відповідну освіту, встиг себе проявити як фахівець та й працює в департаменті дуже давно”, – зауважив Яковлев.

На одній з оперативних нарад міський голова має представити громадськості нових керівників.

Залишити відповідь