Жовтневе: громада своїми силами прибирає місцеве озеро

У селищі Жовтневе громада самотужки наводить порядок на кладовищі, а також поблизу місцевого озера.

Про це пише Нововолинський інформаційний портал.

«У селищі прибирали на кладовищах. Вивезли більш як 20 кубометрів сміття», – пише у Facebook голова селища Олександр Топорівський.

Крім того, мешканці планують прибрати й озеро. «Також в цьому місяці починаємо втілювати практично великий проект «Озеро». Має долучитися вся громада селища (прибирання + кошти на пальне), велику допомогу надасть церква «Спасіння» (свердловина, «шефство»), міська влада (залучення техніки ‒ майже безкоштовно, за пальне), ‒ пише він.

За планом, озеро осушать, почистять. Пізніше облаштують пляж і береги, запустять рибу. Облаштують місток і літній кінотеатр.

«Хочу нагадати, що озеро в тому стані, що на фото, ‒ більш як 15 років, а бюджет нашого селища ‒ це 710 тисяч гривень, тому все доведеться робити своїми руками) Далі під опіку озеро бере церква «Спасіння», яка побудує неподалік сиротинець і влаштовуватиме літній табір для дітей. На літній кінотеатр нам треба буде проектор, екран, палети та казан, щоб варити на місці гарячий трав’яний чай. Це небагато», ‒ йдеться в повідомленні Топорівського.

Голова Жовтневого закликає допомогти, зауважуючи, що згодом буде створений прозорий Фонд громади, а наразі ‒ картка приват: 5168 7423 2110 3313.

Залишити відповідь