ТОП-6 петицій до Луцької міськради

Станом на 29 квітня ТОП-5 петиції, на які тривав збір підписів, очолювало звернення щодо відновлення літака, який стоїть на проспекті Молоді.

Автор петиції Віталій Процюк повідомляє, що літак ржавіє і руйнується. Колись там функціонував кінотеатр “Космос”, пізніше – кафе.

“В Луцьку не так вже й багато чого можна показати гостям міста. Тому пропоную в літаку облаштувати, наприклад, музей цивільної авіації України, яка має досить довгу та багату історії, або знову кінотеатр в якому транслювати документальні фільми про авіацію, а також зробити ЗD-тренажер, як розвагу для дітей та молоді, на якому тренують свої польоти пілоти. Або щось на зразок такого”, – вважає автор.

Друга в ТОПі – петиція про звільнення заступник міського голови Сергія Григоренка. Автор петиції висловлює шість закидів у бік заступника та вимагає у міського голови розглянути питання про відставку посадовця.

“Загалом у компетенцію Григоренка входить курування сфери соціальної політики, управління майном міської комунальної власності, управління туризму і промоції, розвиток підприємництва і реклами, транспорт і зв’язок. Григоренко відповідає за міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КП «Центр туристичної інформації та послуг», «Луцькреклама», «Автопарксервіс» та Луцьке підприємство електротранспорту. Звертаємо увагу на те, що за цей час у згаданих сферах нічого не змінилося, а в деяких ситуація гіршає”, – вказано в петиції.

На третій сходинці рейтингу – петиція про створення маршруту “Луцьк-Ківерці” для тролейбусів.

“З огляду на те,що значна кількість мешканців м.Ківерці працює у місті Луцьку,та чимало лучан постійно добираються до дачних масивів Ківерцівського району,виникла нагальна проблема створити тролейбусний маршрут від Луцька до Ківерець та назад. В даний час маршрутки в години пік переповнені, іноді добратися із райцентру до Луцька буває досить проблематично”, – вважає автор Віталій Романюк.

Четверту, за кількість зібраних підписів, петицію створив Олег Вдовиченко. Він пропонує провести очисні роботи на річці Стир

“Востаннє річку чистили років 20 тому, а то й раніше, а це найбільша річна нашого міста й одна з найбільших річок області, де можна як порибачити,так і скупатись в спекотну погоду. Річка суттєво обміліла йхто зна якою вона будев найближчому майбутньому, якщо не вжити необхідних заходів”, – йдеться в зверненні.

На п’ятій сходинці громадська активістка Олена Семенюк, яка вважає, що вулицю Кравчука потрібно розчистити від торговців.

“Проблему можна вирішити, перевіривши законність розміщення торгових точок вздовж вулиці Кравчука. У разі, якщо торгові точки встановлені законно, не продовжуючи термін оренди підприємцям, які займають торгові місця на вул. Кравчука (навпроти основної території ринку), а також здійснюючи регулярний контроль за діяльністю торгових точок, розташованих безпосередньо вздовж вулиці Кравчука”, – вважає вона.

Марина Дмитрук та її “Петиція Луцькому міському голові Миколі Романюку” займають шосте місце.

“Пропоную звільнити Назара Романюка зі складу конкурсного комітету з транспортних перевезень у Луцьку, оскільки він займається лобіюванням інтересів окремих приватних підприємців — перевізників (зокрема, ТОВ “АТП Луцьк”, керівник — Олег Колесник). Таким чином Назар Романюк не може ухвалювати рішення неупереджено, в інтересах територіальної громади Луцька, а, діючи з корисливих мотивів, відстоює лише бізнес своїх друзів. Це може призвести до несправедливого розподілу маршрутів в місті, погіршення якоcті послуг для пасажирів, негативно відіб’ється на авторитеті Луцької міської ради як організатора перевезень у місті”, – йдеться в документі.

Залишити відповідь