Важкопораненим бійцям із Волині допомогли футболісти

По 400 євро отримали на лікування та реабілітацію мешканець села Ветли Любешівського району Віктор Качула з 24-ї бригади та Андрій Луцик з 80-ї бригади.

Про це пише Наталія Малімон на шпальтах видання День.

Віктор отримав дуже важке поранення ще у вересні минулого року на блокпосту в Новоайдарівському районі на Луганщині. Нещодавно він переніс чергову складну, вже 12 операцію у Київському військовому шпиталі. Андрій Луцик захищав Донецький аеропорт, втратив здоров’я ще у січні 2015 року. Його поранена рука досі не діє, він наразі лікується у Луцькому військовому госпіталі.

Матеріальну допомогу їм передав за сприяння Ковельського центру допомоги 51 бригаді Український футбольний клуб ASUFC. Гроші – це кошти, пожертвувані діаспорянами-футболістами.

Нині Андрій Луцик мріє про спільний українсько-французький футбольний матч, адже його син грає в команді волинського дитячого клубу “BRW-ВІК”.

Медичний волонтер Наталія Попова розповіла, що кошти з Франції в Україну передали завдяки Анатолію Сафраюку. А познайомив волинських волонтерів з ним Дмитро Атаманчук, керівник французької асоціації підтримки України.

Хлопці- футболісти допомагають пораненим адресно. Наталія Попова спочатку описала їм історії декількох важкопоранених, надсилала підтверджуючі документи. Для допомоги вони самі обрали Віктора Качулу та Андрія Луцика.

Дмитро Атаманчук живе у Парижі, його асоціація на Волинь вже відправила 3 фури медобладнання та меблів. Саме люди з цієї асоціації три місяці опікувалися у столиці Франції десантником з Волині Анатолієм Устимуком. Він лікувався тут в одній з клінік, отримавши важке поранення у червні 2014 біля Слов’янська. Йому загрожувала ампутація ноги. Наталії Поповій тоді вдалося підняти півсвіту на його порятунок, знайшли клініку у Парижі, котра взялася допомогти. Але дуже великі кошти на операцію тоді збирали і на площах у містах Волині, і у храмах, і школярі.

Залишити відповідь