Волинь: недбалість лісівників спричинила мільйонні збитки

На Волині перед судом постануть двоє працівників лісового господарства, через недбалість яких природі заподіяли збитки обсягом 2,3 мільйона гривень.

Про це повідомляє волинська прокуратура.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт та матеріали кримінального провадження щодо лісничого та майстра лісу державного підприємства “Поліське лісове господарство”. За версією слідства, лісничий торік, не перевіривши документи, дав вказівку майстру лісу та бригаді розпочинати рубку дерев. При цьому він не контролював процес рубок.

Недбало поставився до виконання своїх службових обов’язків і майстер лісу. Він не встановив на місцевості точне місцезнаходження виділу й наказав рубати дерева.

Через такі дії лісника й майстра лісу упродовж липня-серпня 2015 року незаконно зрубали 762 дерева. Цим «Поліському лісгоспу» завдали збитків на понад 2,3 мільйона гривень.

Нині обидва посадовці обвинувачуються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. У кримінальному провадженні директор ДП “Поліське ЛГ” до них також заявив цивільний позов про відшкодування завданих збитків.

Тепер слово за судом.

Залишити відповідь