На контрабанді попалася благодійна організація з Волині

Волинські митники запобігли спробі незаконного ввезення брендової порцеляни і кераміки під виглядом гуманітарної допомоги.

Про це повідомляють волинські фіскали.

Благодійна організація із Волині мала намір ввезти під виглядом гуманітарної допомоги елітний порцеляновий і керамічний посуд, фірмові футболки і жіночу білизну, а також настінні кварцеві годинники. Маючи у вантажівці такий комерційний товар, голова правління БО через митного брокера надав для митного оформлення документи та навіть акт фактичного огляду вантажу, з яких випливало, що на адресу благодійної організації слідує вантаж гуманітарної допомоги 6200 найменувань.

У переліку більш як 10-тонного гуманітарного імпорту значився одяг, взуття, білизна, посуд керамічний, коляска інвалідна, милиці інвалідні, телевізори, іграшки дитячі тощо.

Оскільки частина наданих документів була без вихідних номерів та спрацювала автоматизована система виявлення ризиків, фахівці митного поста «Луцьк» провели частковий митний огляд «гуманітарної допомоги» з забезпеченням цифрової фотозйомки.

Під час цього огляду з’ясувалося, що замість гуманітарної допомоги в Україну спробували ввезти порцеляновий і керамічний посуд відомих марок та інші фірмові речі вартістю понад 145 тисяч гривень.

Залишити відповідь