Воїни відвідали концерт Анастасії Приходько у Луцьку

Під гаслом «Герої не вмирають!» відбулася своєрідна пісенна терапія для бійців АТО від Анастасії Приходько. Воїни відвідали її концерт у Луцьку.

Про це у соціальній мережі Facebook написав Віталій Іваницький.

Приходько у рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», що реалізовує фонд «Рідна Волинь», запросила на пісенну зустріч волинських бійців, котрі проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів після бойових дій на сході України.

Усі бійці, які побували на концерті популярної співачки, отримання задоволення від концерту і особливо сприймали відомі пісенні хіти Анастасії Приходько «Мамо» та «Група крові» Віктора Цоя.

Під час зворушливого виконання пісні «Герої не вмирають» усі глядачі встали зі своїх місць і бурхливими оплесками подякували солдатам та виразили вдячність Анастасії Приходько за пісню, яка стала своєрідним символом шани живим і мертвим героям АТО.

Головний лікар госпіталю інвалідів Тетяна Масікова, яка у цей раз особисто контролювала реабілітаційний процес за посередництвом мистецтва, після концерту сказала: «Відвідування пораненими солдатами таких концертів та інші щирі і невимушені творчі зустрічі з бійцями є хорошою підмогою у лікувальній терапії, адже мистецька терапія лікує головне – розум і душу людини».

 

Залишити відповідь