Сбушники зловили зрадника, який воював за «ДНР»

Працівники СБУ спільно з поліцією у Слов’янську затримала колишнього міліціонера-бойовика терористичної організації “ДНР”.

Про це пише УНН з посиланням на прес-центр СБУ.

“Колишній працівник органів внутрішніх справ приєднався до терористів у травні 2014 року, чергував на блокпостах на околицях Слов’янська. Після звільнення міста українськими військами він, боячись кримінального переслідування, втік спочатку на неконтрольовані Україною території, а потім до Російської Федерації”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що у Росії бойовик перепрофілювався на пропагандиста, розміщуючи в Інтернеті матеріли, що популяризують терористичну організацію “ДНР” або дискредитують Україну.

“Згодом зрадник вирішив повернутися на Батьківщину, але його затримали співробітники СБ України”, – додали у спецслужбі.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

СБУ спільно з поліцією проводить невідкладні оперативно-слідчі дії, встановлює усі обставини злочинної діяльності затриманого та мотиви, що спонукали його повернутися до Слов’янська.

Залишити відповідь