Луцьк: атошники отримають 10 квартир у новобудовах

У Луцьку на перетині вулиць Конякіна-Гордіюк 23 квітня урочисто заклали капсули на будівництво будинків та вручили сертифікати на квартири родинам загиблих воїнів АТО.

Про це повідомляє міськрада.

Учасники акції перш за все з вдячністю згадали тих воїнів, які зараз захищають нашу рідну землю на сході України, а тих, що віддали життя за Батьківщину, пом’янули хвилиною мовчання.

На виконання умов Меморандуму між ГО “Волинська обласна організація ветеранів АТО”, ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія» та ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів Афганістану у Волинській області» у новобудовах безоплатно передадуть квартири десятьом учасникам АТО та ветеранам Афганістану.

Луцький мер Микола Романюк подякував усім причетним до цієї благодійної справи.

“Ми сьогодні є учасниками історичної події, закладаються будинки, у яких будуть жити лучани та родини загиблих учасників АТО. Окрім того, тут має бути парк з дитячими майданчиками та спортивним полем. Будуть збудовані велосипедна та пішохідні доріжки, парковка для автомобілів. Я радий, що ми сьогодні даємо старт цій благодійній справі, хоча б частково компенсуючи той біль, який принесла війна в родини загиблих воїнів АТО. Ми й надалі будемо сприяти, щоб наші учасники АТО отримували житло. Щойно відбулася зустріч з головою наглядової ради ПАТ “Луцьксантехмонтаж №536” Віктором Чорнухою, де обговорили питання забезпечення житлом родини загиблих учасників АТО”, – сказав Микола Романюк.

За словами голови ОДА Володимира Гунчика, 160 волинян не вернулися у рідні домівки з АТО. Владі потрібно ще багато зробити, щоб бодай трішки зарубцювалася рана, яка є в серцях рідних і близьких. “Кроки, які ми спільно робимо стверджують, що ніхто не забутий. Обов’язок перед сім’ями загиблих має стати пріоритетом нашого життя на десятиліття”, – акцентував він.

Потім митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив початок будівництва та освятив місце, де відбулося урочисте закладання капсули.

Залишити відповідь