Володимир: просять гроші на будинок для військових

Волинський нардеп Ігор Гузь намагається добитися виділення із держбюджету на завершення робіт на будинку із 80% готовністю для бійців у Володимирі-Волинському.

Про це повідомила прес-служба депутата.

Гузь сьогодні порушив це питання перед керівництвом держави під час парламентського засідання. Відповідне звернення уже надсилалося депутатом до профільного міністерства.

«У моєму виборчому окрузі у Володимирі-Волинському знаходиться героїчна 51-а, а нині – 14-а бригада. У місті вже близько восьми років зводиться житловий 44-квартирний будинок для військових. В 2013-му будівельні роботи припинилися через відсутність коштів. Стан готовності – 80%. На жаль, за ці три роки, і місцева та обласна влада, і я також, добиваємося коштів. Грошей на завершення – так і не знайшли», – зауважив він.

Із 44-х квартир до експлуатації практично готові 24. У 20-ти квартирах необхідно виконати роботи з монтажу внутрішньо будинкових комунікацій, завершити будівництво 5-го поверху та провести внутрішні оздоблювальні роботи.

Гузь звернувся з проханням до прем’єра Володимира Гройсмана та міністра оборони Степана Полторака все ж таки віднайти ресурси в державному бюджеті та забезпечити військових житлом.

«Я розумію, якби це було будівництво «нульового циклу», а це майже готове приміщення. А за ці три роки вже частково прогнив дах, є вже проблеми на п’ятому поверсі з стінами над двома під’їздами. Потрібно лише 20% коштів, бо ще через трохи потрібно буде шукати ще більше ресурсу для його відновлення. Що виходить? Фактично готовий будинок для сімей військовослужбовців, сімей загиблих бійців, нашої 51-ої бригади – руйнується», – зауважив він.

Ігор Гузь просить керівництво держави зробить аналіз ситуації та надати людям чітку інформацію, коли будинок зведуть і вони отримають своє житло.

Залишити відповідь