Волинські атошники просять пришвидшити виділення землі

Волинські атошники певні, що проблема із видачею землі воїнам АТО існуватиме стільки, скільки триватиме війна в Україні.

Про це йшлося 19 квітня під час розширеного засідання колегії ГУ Держгеокадастру у Волинській області, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

«Волинські земельники провели непогану роботу протягом останнього часу. Але хотілося б пришвидшити усі справи, що стосуються видачі земельних наділів учасникам АТО та родинам загиблих. Серед болючих питань – землі у населеному пункті Рокині, де ми пообіцяли землю людям. Усього – понад 300 заяв. Однак ми не можемо довести це питання до кінця. Але проблема з воїнами АТО будуть до тих пір, поки в Україні триватиме війна. Незабаром додому повернуться ще 1500 бійців, вони також напишуть заяви на отримання землі. Тому просимо реагувати на проблеми «атомників» більш пришвидшено», – звернувся представник », – звернулися представники Волинської спілки воїнів АТО до членів колегії.

Окрім того, вони зауважили, що інформація щодо наявності і місцезнаходження таких земель повинна бути інформація доступна усюди, і в районах теж.

«Неможливо постійно смикати начальника Держземкадастру. Але чому не можна знайти потрібної інформації в районах «внизу»? Не треба нічого приховувати, все рано чи пізно стає явним. Минулого року ми провели перевірку, й виявили на Волині приховані землі. Це ганьба для влади», – додав боєць.

На це головний земельник області Василь Василенко відповів, що відповідні служби почули й прийняли до уваги прохання волинських бійців.

Залишити відповідь