Обшуки в Саганюка потрапили в рейтинг корупційних справ

Обшуки у міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка потрапили до рейтингу найгучніших корупційних справ 2015-2016 років в частині “що вилучили під час обшуку у високопосадовців”.

«Слово і Діло» вирішило поінформувати читачів про найбільш знакові корупційні скандали в Україні за останній час. Ми вибрали і проаналізували найбільші суми корупційних доходів, виявлених у чиновників під час обшуків.

Слово і Діло зібрало воєдино найгучніші корупційні прецеденти серед чиновників України за останній час.

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

 

Найгучнішою можна вважати справу «діамантових прокурорів» – Корнійця та Шапакіна.

У Корнійця під час обшуку вилучили 65 діамантів, у Шапакіна – 330 тисяч доларів, 22 тисячі євро, 500 тисяч гривень і незареєстровану зброю.

При цьому суд навіть випустив прокурорів під заставу – Корнійця за 3,2 млн гривень, Шапакіна – за 6,4 млн гривень. Що, втім, не завадило відновити проти них судовий процес.

Одеський суддя Олексій Буран, якого спіймали на хабарі в 120 тисяч гривень, є єдиним із зазначених нами в інфографіці корупціонерів, хто перебуває в СІЗО.

Всього ж за 2015 рік ГПУ зафіксувала 1171 корупційне порушення. 507 справ були направлені до суду. За перший квартал 2016 року прокуратура зафіксувала вже 540 корупційних випадків. До суду направлено 56 кримінальних проваджень.

Залишити відповідь