У Луцьку відкрили виставку дитячих малюнків про війну та мир

Виставковий проект дитячих малюнків на тему «Війна та мир: Діалог поколінь» представили у фойє Волинській облради.

Про це повідомили у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Серед авторів – учні класу образотворчого мистецтва Маяківської дитячої музичної школи, Луцької та Ковельської художніх шкіл. Молоде покоління, завдяки участі в творчих зустрічах, мало шанс безпосередньо вступити в діалог поколінь із представниками Громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму». Спілкування допомогло встановити контакт не тільки з літніми людьми, які пройшли довгий та складний життєвий шлях, а й зрозуміти непрості речі для дітей, які несе з собою слово «Війна».

Почуті історії вони відтворили на полотнах, що і стало фундаментом, на якому базується виставка. Діти зобразили на папері ті історії, які проникли у їхні серця та залишили яскравий відбиток у пам’яті. Гама різного колориту відбивалась у роботах. Яскраві та похмурі відтінки, різні матеріали виконання, довільний формат показує дитячу креативність та відповідальний підхід до заданої теми.

Виставка приурочена до 71-ї річниці визволення в’язнів фашистських концтаборів Другої світової війни. Всі роботи будуть переслані до Києва для участі у Всеукраїнській пересувній виставці творчих робіт про людей, які постраждали від нацизму та тоталітаризму, і увійдуть до її каталогу.

Залишити відповідь